10460.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm