Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 500HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Szürkemarhák a pusztán. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretgyár 1945 körüli címkéjével. 31x52 cm