10675.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm