10720.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Kecskék. Ceruza, papír, kissé foltos, sérült. Üvegezett fa keretben, 29,5×39 cm