10639.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Budapesti panoráma az Erzsébet híddal. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 8×16 cm