10637.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jelzés nélkül: Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 5×12 cm