10449.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Gadányi Jenő jelzéssel: Portré. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm