10440.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Erdélyi jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 57×43 cm