2 db W. Unger jelzéssel: Hölgy portré. Vegyes technika, selyem. Üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/2-db-W-Unger-jelzessel-Holgy-portre-Vegyes-technika-selyem-Uvegezett-kopott-keretben-19x16~II2505061
2505061
10550
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: 2 db W. Unger jelzéssel: Hölgy portré. Vegyes technika, selyem. Üvegezett kopott keretben. 19x16 cm
: nagy_andras