id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Lanton játszó hölgy. Olaj. vás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/id-Czene-Bela-1880-korul-1944-korul-Lanton-jatszo-holgy-Olaj-vaszon-jelzett-80C39760-~II2468550
2468550
10058
406
14000
Beschreibung: id. Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Lanton játszó hölgy. Olaj. vászon, jelzett. 80×60 cm
: tm