10305. 406. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Szürreális jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (33/100), üvegezett fa keretben, foltos, 36x50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf