Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Ofszet, akvarell, papír, karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rubint-Avraham-Peter-1958-Ulo-akt-Ofszet-akvarell-papir-kartonra-kasirozva-jelzett-~II2438311
2438311
10285
406
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm
: nagy_andras