Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művésze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pestmegyei-Munkasoreink-eletebol-3-db-nagy-meretu-rezkarc-klf-muveszektol-Rezkarc-papC3~II2507175
2507175
10375
406
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm
: nagy_andras