Kornis György (1927-2011): Őszi vetés. Olaj, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kornis-Gyorgy-1927-2011-Oszi-vetes-Olaj-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-12C39720-5-cm~II2470287
2470287
10160
406
17000
Beschreibung: Kornis György (1927-2011): Őszi vetés. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×20,5 cm
: pelikán_kristóf