Halvax Gyula (1906-1984): Fiának portréja. Pasztell, papír. Sérült. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Halvax-Gyula-1906-1984-Fianak-portreja-Pasztell-papir-Serult-Jelzett-Uvegezett-serul~II2469934
2469934
10117
406
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Halvax Gyula (1906-1984): Fiának portréja. Pasztell, papír. Sérült. Jelzett. Üvegezett sérült fa keretben. 49x46,5cm
: pelikán_kristóf