G. Szántó András (?-2002): Szigligeti tavasz. Olaj, farost, jelzett. 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/G-Szanto-Andras-2002-Szigligeti-tavasz-Olaj-farost-jelzett-45x60-cm~II2497372
2497372
10090
406
Beschreibung: G. Szántó András (?-2002): Szigligeti tavasz. Olaj, farost, jelzett. 45x60 cm
: pelikán_kristóf