Ettore Tito (1859-1941): Segíts magadon, és az ég is megsegít (Aide-toi le ciel taidera). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika.