Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dobroszlav-Jozsef-1932-2016-Oszirozsak-Filctoll-papir-jelzett-Uvegezett-kopott-fa-ker~II2443430
2443430
10067
406
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm
: pelikán_kristóf