Bojtor Károly (1933-1999): Alkony a Dunánál. Olaj, farost. Jelzett. Há... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bojtor-Karoly-1933-1999-Alkony-a-Dunanal-Olaj-farost-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felira~II2476309
2476309
10033
406
Beschreibung: Bojtor Károly (1933-1999): Alkony a Dunánál. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 60×70 cm
: nagy_andras