Bakófay P. Frigyes (?-?): "Jön az ebéd". Rézkarc, papír, jelzett, kiss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bakofay-P-Frigyes-Jon-az-ebed-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-foltos-lap-szele-se~II2507765
2507765
10008
406
Beschreibung: Bakófay P. Frigyes (?-?): "Jön az ebéd". Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lap széle sérült, 23×13 cm
: hsz