10004. 406. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Artner Margit (1954-): A bőgő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 16x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert