Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406474
10312
406
28000
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat részben töredékes címkéivel. Fa keretben. 80×60 cm
2473246
10313
406
Szeredás Jenő (1914-2004): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20×14,5 cm
2469980
10314
406
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Meseváros. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Paszpartu széle foltos. 33,5×48 cm
2476302
10315
406
15000
Szilvásy Margit (1898 -1977): Kislány portréja, 1966. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 49,5×34 cm
2480839
10316
406
Szkotniczky Péter (?-): Palermoi öbölben. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 59,5×45 cm
2494019
10317
406
2505551
10318
406
Szórády István (1890es évek -?): Udvar. Olaj, karton. Kopott, sérült keretben. 24x33cm
2481508
10319
406
Szőnyi István (1894-1960): Építők. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 42x30 cm 2424863
10320
406
Szőnyi (Steidl) Jenő Gyerekportré. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 22×17 cm
2511890
10322
406
24000
Ettore Tito (1859-1941): Segíts magadon, és az ég is megsegít (Aide-toi le ciel taidera). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika. 2469968
10323
406
15000
Topor András (1944-1997): Komor táj, 1967. Ceruza, szén, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban, 16×25 cm 2509785
10324
406
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Ló portré, 1945. Ceruza, papír, jelzett, 33×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF