cca 1890 Hamburg 21 db fotót tartalmazó leporelló festett, aranyozott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Fotografie/Foto~500021/cca-1890-Hamburg-21-db-fotot-tartalmazo-leporello-festett-aranyozott-egeszvaszon-kotesben-17~II2508801
2508801
12889
406
Photo
Beschreibung: cca 1890 Hamburg 21 db fotót tartalmazó leporelló festett, aranyozott egészvászon kötésben 17x11 cm / Hamburg leporello with 21 photos
: nagy_andras
Katalognummer: