Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. Bp., é.n.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000016/Kerber-Aron-Az-automobil-vezetese-szerkezete-es-kezelese-Bp-en-kb-1930-Merkantil-nyomd~II2507801
2507801
17148
406
Books: Technics
Beschreibung: Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. Bp., é.n. (kb 1930) Merkantil nyomda. 174 számozottz és 14 számozatlan ábrával Laza, kiadói egészvászon kötésben ,kopással, egy lap kijár.
: nagy_andras