3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. I. köt. Bp., 1903., Műszaki, 8+322+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, pár lapon bejelöléssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.