15601.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.