Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. A Búvár Könyvei XXV. köt. Bp.,1947,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, kissé szakadt papír védőborítóban. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 123. sz. kiadványa címkével.