17097.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Természettudományi Közlöny. XXXVI. kötet. Bp., 1904, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.