17094.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
40
Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.