17102.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp.,[1939],Singer és Wolfner, Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.