Feldmann Sándor: A férfi ösztönélete a szüléstől az apaságig. Nemi, társadalmi és erkölcsi vonatkozásban a pszichoanalízis fejlődése napjainkig. Orvosoknak és szakembereknek írta: Dr. - -. Bp., 1930., Mai Henrik. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.