17104.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Dr. B. Nocht: Vorlesungen für Schiffsärzte der Handelsmarine über Schiffshygiene, Schiffs- und Tropenkrankheiten. Leipzig, 1906, Verlag von Georg Thieme. XII+332 p. + 3 t. + 4 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.