Sárándy István: Ilka szerencséje. Bp., é.n. Afra. Kiadói festett vászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000021/Sarandy-Istvan-Ilka-szerencseje-Bp-en-Afra-Kiadoi-festett-vaszonkotesben-gerincen-s~II2507606
2507606
17255
406
Books: Tales
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Sárándy István: Ilka szerencséje. Bp., é.n. Afra. Kiadói festett vászonkötésben, gerincen sérülés, ajándékozási bejegyzéssel
: nagy_andras