Bethlen Margit: Meséskönyve. Vasárhelyi Z. Emil rajzaival. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Révai. Színes képtáblákkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.