Szolgálati Szabályok a liptoujvári magy.kir. főerdőhivatal..kincstári erdészeti altisztek és szolgák részére. Liptószentmiklós 1902. Aranyozott kiadói egáészvászon kötésben, jó állapotban 110 p.