Gróf Klebelsberg Kunó beszédei, cikkei és törvényjavaslatai. 1916-1926. Bp., 1927., Athenaeum, 1 t.+XII+687 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé piszkos borító, egy kap kijár