Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000011/Kreilisheim-Gyorgy-Regi-magyar-fenykepezes-Bp-1941-Officina-Kiadoi-kartonalt-kotes-g~II2508492
2508492
16721
406
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
: hsz