Kepes György: A látás nyelve. Bp., 1979, Gondolat, 253 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.