16619.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 63+59 p. Számos egészoldalas reprodukcióval, kihajtható oldalakkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, egy kihajtható lapon javítással. Megjelent 4145 példányban.