16610.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
E[lisante] Danyko: A kínai titok. A porcellán regénye. Ford.: Gyáros László. Bp., 1948., Új Magyar Könyvkiadó. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, kissé laza fűzéssel.