16621.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Orlai Ágoston fotóival. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. A fotós, Orlai Ágoston által dedikált példány.