Tengeri csiga formájú kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Tengeri-csiga-formaju-kinalo-matricas-porcelan-jelzett-kopott-m-13-cm~II2497647
2497647
11324
405
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Tengeri csiga formájú kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13 cm
: nagy_andras