Kőbánya Kispest porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Kobanya-Kispest-porcelan-kislany-babaval-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-9-c~II2502664
2502664
11262
405
Beschreibung: Kőbánya Kispest porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
: pelikán_kristóf