11083. 405. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 200 HUF
0 HUF
4 darabos vegyes kerámia szett, részben jelzett, kopott, apróbb lepattanások (váza m:36cm, tál d: 31cm, cukortartó m: 16,5cm, ecettartó m: 11cm)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras