30650.
405. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Edvi Illés György (1911-1991), Szabó Iván (1913-1998) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" aranyozott Br plakett tokban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:1- Hungary 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" gilt Br plaque in case. Sign.: Sz.I. (Iván Szabó) - E.I.Gy. (György Edvi Illés) (71x111mm) C:AU