Starlux retró lovas indián és cowboy figurák, 3 db, kisebb kopásnyomok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~13/Starlux-retro-lovas-indian-es-cowboy-figurak-3-db-kisebb-kopasnyomokkal-az-egyik-serult-h~II2500857
2500857
12260
405
Toys, board-games
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Starlux retró lovas indián és cowboy figurák, 3 db, kisebb kopásnyomokkal, az egyik sérült, h: 9-10,5 cm
: nagy_andras