11535.
405. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Mária a kisdeddel, plasztikus faragott fali fa kép, kézzel festett, jelzett, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, apró kopásnyomokkal, 56x33,5 cm