Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 18

Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel, 3 db:  1985 Balaton Nyugat-Magyarország, Országjárók atlasza. Bp., 1984-1985, Cartographia. Kiadói kissé kopott, kissé foltos papírkötésben, két kijáró lappal.; 1986 Balaton Camping prospektus, Bp., Állami Nyomda, térképpel, a campingek adataival.  1993 Balatonfenyves térképe, Bp, Sollun Bt.,volt könyvtári példány, 17x47 cm
13253.

Rufpreis:
1 000 HUF
Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,én.,Panoráma. Térkép-melléklettel (1963 Balaton, szakadt, 33x95 cm.) Kiadói egészvászon-kötés.
13254.

Rufpreis:
1 600 HUF
Oh Füred, drága Helikon... Balatonfüred a magyar irodalomban. (1777-2006.) Vál., szerk. és az utószót írta: Matyikó Sebestyén József. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 26. Balatonfüred, 2006., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis kopásnyomokkal. Megjelent 1000 példányban.
13255.

"Oh Füred, drága Helikon..." Balatonfüred a magyar irodalomban. (1777-2006.) Vál., szerk. és az utószót írta: Matyikó Sebestyén József. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 26. Balatonfüred, 2006., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis kopásnyomokkal. Megjelent 1000 példányban.

Rufpreis:
1 000 HUF
1905 Dampfschiffahrt Vierwaldstätter-See, Fahrplan der Dampfschiffe gültig vom 1. Oktober 1905. / svájci gőzhajó-társaság menetrendje, képekkel és színes térképpel illusztrálva, 32x21 cm
13256.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1920 A siófoki kikötő, nyomat kartonra kasírozva, 14x21 cm
13257.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1920-1940 12 db magyar hajókat ábrázoló fotó és fotólap, részben feliratozottak, 8x3,5 cm és 14,5x9 cm közötti méretben
13258.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1890-1900 A fiumei kikötő, 2 db nyomat kartonra kasírozva, 13x20 cm és 13,5x21 cm
13259.

Rufpreis:
2 000 HUF
1926-1938 Hajójáratok prospektusai (3 db): 1926 Woermann-Linie A.G. étlapja + 1933 Cosulich Line étlapja + 1938 Hamburg-Amerika Linie fedélzeti mozi műsora
13260.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kenedy Ferenc: A balatoni hajók. Siófoki Füzetek 6. Siófok, 1981, Városi Tanács V.B., 28 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
13261.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Hudák Józsefné: Balatonakali. DEDIKÁLT! Balatonakali, 1996., Balatonakali Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
13262.

Rufpreis:
1 800 HUF
1934 Magyar Királyi Kereskedelemügyi Minisztérium által kiállított balatoni hajóvezetői igazolvány
13263.

Rufpreis:
2 000 HUF
Balatoni Állami Halászat fogas halárjegyzék,  Konecsni György (1908-1970) grafikájával, 25×21 cm
13264.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF