1978 Kass János (1927-2010): A költészet napja. 3 db plakát. Jelzett, sérült. 80x56cm. (Illyés Gyula: Megy az eke, Juhász Ferenc: Levél Rózsavár elhagyott ravatalán, Nagy László: József Attila.) Verseivel.