Vajdahunyad vára, réz relief 17x24cm, fa lapra rögzítve 32,5x39,5cm, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Vajdahunyad-vara-rez-relief-17x24cm-fa-lapra-rogzitve-32-5x39-5cm-kopott-serult~II2468922
2468922
11742
405
Flea Market
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Vajdahunyad vára, réz relief 17x24cm, fa lapra rögzítve 32,5x39,5cm, kopott, sérült.
: pelikán_kristóf